אפשרויות והצעות, הצעות ואפשרויות


מיינדפולנס לסקרנים. מיינדפולנס לקבוצות. מיינדפולנס ליחידים. מיינדפולנס בעבודה. מיינדפולנס למנהלי מוצר. מיינדפולנס לכל

מיינדפולנס וניהול מוצר

ניהול מוצר הוא לא מקצוע קל. הוא מצריך ג'נגלינג שאין לו סוף. הוא מצריך הסתכלות רוחבית וכניסה לעומק לפרטים. דקדקנות נוקדנות לצד יכולת לייצר תנועה, זרימה. תפיסה עסקית, רגישות ויזואלית, אימוץ פרספקטיבות שונות, יצירת אחידות בין צרכים שונים, יכולת תקשורתית גבוהה, יצירת הסכמות. בקיצור, הוא מצריך עומק ורוחב. וקור רוח. ניהול מוצר מצריך ניווט יומיומי בין אכפתיות וקור רוח.

מיינדפולנס בעבודה

עשרים שנה אני עובדת בהייטק. סטארטאפים לרוב. אהבתי את זה מההתחלה. והייתי כל הזמן בלחץ. לחץ כרוני. בעבודה הייתי בלחץ ובבית הייתי בלחץ. כל האנרגיה שלי היתה אנרגיה של לחץ, אין זמן, מהר מהר. ולא ידעתי לשחרר את הלחץ, להניח לו, להשאיר אותו בעבודה.

מיינדפולנס לסקרנים

בסופו של דבר חוסר השקט שלי הביא אותי אל התירגול. לחוסר שקט יש הרבה פנים וצורות ומבעים. מרגל שקופצת כל הזמן, דרך מחשבות שמסתלסלות, מתפתלות, מזנקות לעתיד, מתפלשות בעבר, ועד תחושה שקטה, קבועה, ברקע, שהדברים אינם כמו שהם צרכים להיות, החיים שלי, החברים, המשפחה, העבודה, הכל איכשהו בסדר אבל לא ממש, לא שם, לא מדוייק, אני רוצה אחרת, מגיע לי אחרת, מגיע לי יותר.


מה זה קורס מיינדפולנס מבסר ולמה ולמי זה טוב?

.MBSR – שינוי פנימי באמצעות אימון מוחי

בתרגול מיינדפולנס אנחנו מטפחים מודעות ערה, סקרנית, נדיבה. אנחנו מתאמנים בלפגוש את החיים כאן ועכשיו, כמו שהם ברגע הזה. לומדים לשים לב לנטייה שלנו לרצות לשנות, לרצות שדברים יהיו אחרת. האם אנחנו יכלים ויכולות להיות עם הרגע הנוכחי בלי רצון לשנות אותו? ומה זה עושה לנו, איך זה מרגיש? 

איך הגעתי הנה? על טייס אוטומאטי, כנראה

ניהול מוצר – יעוץ ומנטורינג

נאמר שכל זה – מיינדפולנס, לחץ וחרדה, מידטציה – כל זה לא מעניין אותך, נותרנו עם ניהול מוצר. גם על זה אשמח לדבר.

כזה, עבודה

בואו נתקשר

%d בלוגרים אהבו את זה: